Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

Gra miejska w Inowrocławiu

Gra miejska w Inowrocławiu

Miła wiadomość na koniec roku szkolnego! Uczniowie klasy ósmej: Karolina Winconek, Monika Pindel, Amelia Gawda, Magdalena Szczupak i Adam Molenda wzięli udział w Grze Miejskiej Królówka-Królowa Jadwiga a Inowrocław. Organizatorem imprezy było III LO w Inowrocławiu. Drużyna z SP w Sławsku Wielkim wywalczyła III miejsce. Gratulujemy!

Udostępnij
Data dodania: 2026-06-24 21:48:16
Data edycji: 2026-06-24 21:50:18
Ilość wyświetleń: 208

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej