Miła wiadomość na koniec roku szkolnego! Uczniowie klasy ósmej: Karolina Winconek, Monika Pindel, Amelia Gawda, Magdalena Szczupak i Adam Molenda wzięli udział w Grze Miejskiej Królówka-Królowa Jadwiga a Inowrocław. Organizatorem imprezy było III LO w Inowrocławiu. Drużyna z SP w Sławsku Wielkim wywalczyła III miejsce. Gratulujemy!