Dbamy o naszą planetę – Dzień Ziemi w grupie „MOTYLKI”
22 kwietnia w grupie „Motylki” świętowano Międzynarodowy Dzień Ziemi. Podczas zajęć przedszkolaki poznały sposoby ochrony środowiska czyli jak segregować odpady oraz rozmawiały o oszczędzaniu wody i energii. Dzieci wykonały piękne prace plastyczne związane z tym szczególnym dniem. Celem zajęć było budowanie postaw proekologicznych i kształtowanie odpowiedzialności za naszą planetę.